Άνεση και χαλάρωση στο green με το ηλεκτρικό καροτσάκι του γκολφ
Έχετε όρεξη για μια παρτίδα γκολφ; Στη συνέχεια, φορτώστε το ηλεκτρικό καροτσάκι γκολφ Uniprodo με αξεσουάρ γκολφ βάρους έως και 20 κιλών και πηγαίνετε στο γήπεδο. Χάρη σε δύο ηλεκτρικούς κινητήρες, μπορείτε να μεταφέρετε εύκολα μπαστούνια, τσάντες, αναψυκτικά κ.λπ. σε όλο το γήπεδο γκολφ, μέσα από τους χώρους του ξενοδοχείου και σε άλλες μικρές αποστάσεις προς το διάδρομο. Το καροτσάκι μπορεί να διπλωθεί σε φορητό μέγεθος με λίγα απλά βήματα και να αποθηκευτεί εύκολα σε μικρούς χώρους.
Σύγχρονο καροτσάκι γκολφ με ηλεκτρικό σύστημα πέδησης από την Uniprodo
Το καροτσάκι γκολφ τροφοδοτείται από δύο ισχυρούς κινητήρες, ο καθένας από τους οποίους αποδίδει 90 W, επιτρέποντας την ομαλή κίνηση σε διάφορα εδάφη. Τα ανθεκτικά στις καιρικές συνθήκες υλικά του το καθιστούν κατάλληλο για τις μεταβαλλόμενες καιρικές συνθήκες. Οι δύο μεγάλοι τροχοί με επίστρωση καουτσούκ εξασφαλίζουν ομαλή οδήγηση. Δύο μικροί τροχοί εξασφαλίζουν τη σταθερότητα του ηλεκτρικού caddy γκολφ. Το όχημα μπορεί να αντιμετωπίσει κλίσεις έως και 20°. Ελέγξτε το caddy με τον δικό σας τρόπο: τρέξτε είτε με τον τροχό ελέγχου στη λαβή είτε με το τηλεχειριστήριο. Χρησιμοποιήστε το για να μετακινήσετε το καρότσι προς τα εμπρός, προς τα πίσω, προς τα δεξιά ή προς τα αριστερά από απόσταση και να το σταματήσετε με το πάτημα ενός κουμπιού. Το ηλεκτρονικό σύστημα πέδησης σας δίνει ακριβή έλεγχο της ταχύτητας και επιτρέπει εξαιρετικά ομαλό φρενάρισμα.
Η ισχυρή μπαταρία ιόντων λιθίου λειτουργεί έως και 20 ώρες. Κάθε φόρτιση καλύπτει απόσταση περίπου. 20 χλμ. Ο χρόνος φόρτισης είναι 4 ώρες. Ο σύγχρονος, αθόρυβος και φιλικός προς το περιβάλλον σύντροφος του γκολφ είναι κατασκευασμένος από ελαφρύ αλουμίνιο, με μπαταρία που μπορεί να επαναφορτιστεί έως και 600 φορές.
Βαθμολογίες & κριτικές
Βαθμολογίες & κριτικές
5.0
βάσει 1 κριτικής
Ταξινόμηση κατά :
Philippe πριν από 3 μήνεςΔημοσιεύτηκε στο Expondo France
Εξαιρετικό καροτσάκι γκολφ
Άψογος ιστότοπος Το τρόλεϊ συμμορφώνεται με αυτό που περίμενα και προσφέρει ασυναγώνιστη σχέση ποιότητας-τιμής.